Veretlenül zárta U10-es csapatunk az EMHL tornát – Heti utánpótlás összefoglaló

Vasárnap a Tüskesátor adott otthont az Euro Mini Hockey League fordulójának, ahol U10-es csapatunk remek teljesítményt nyújtva, veretlenül zárta a napot. Emellett több korosztályos együttesünk is pályára lépett, ezeknek a mérkőzéseknek az összefoglalója következik.

U8

Szupermini piros csapatunk vasárnap a Megyeri úti jégcsarnokban lépett jégre, ellenfeleink a MAC, UTE 2 és a Táti Tigrisek voltak. Nagyon jó hangulatban telt az esemény, játékosaink pedig remek teljesítményt nyújtottak.

U10

Szintén dicsérendő U10-es sárga és kék csapatunk teljesítménye, akik hétvégén a Tüskesátorban léptek jégre. Sárga csapatunk a magyar bajnoki rendszer keretein belül, még kék együttesünk vasárnap az EMHL tornasorozat részeként versenyzett. Utóbbiban számolják az eredményeket, így elmondhatjuk, hogy csapatunk remek teljesítményt és magabiztos játékot mutatva, 100%-os mérleggel zárta a hétvégét. Szlovák és magyar ellenfelekkel is megmérkőztek a gyerekek, összesen hat alkalommal hagyhatták el győztesen a jeget.

U14

Knights csapatunk számára szünetelt a bajnokság középszakasza, azonban Warriors játékosaink két alkalommal is versenyzett a héten. Elsőként hazai pályán fogadtuk csütörtökön a Szigeti Bikákat, majd vasárnap Szekszárdra látogattak Ungár Rebekáék. Pontokat ezúttal nem sikerült szerezni, így csapatunk az M5-ös csoport negyedik helyéről várhatja a folytatást.

U16

Folytatta az előző héten megkezdett jó szereplését U16-os csapatunk. Ezúttal az alapszakasz során előttünk végzett KASI volt az ellenfél. Jól indult a mérkőzés, már a 14. percben három gólos előnyre tett szert csapatunk. A folytatásban sikerült felzárkózni  a kaposvári csapatnak, a második harmad végén 3:2 állt az eredményjelzőn. A záró játékrészben sikerült eldöntenie csapatunknak a mérkőzést, magabiztos játékkal, négy gólt szerezve állították be a srácok a 7:2-es végeredményt.

Kövessétek figyelemmel csapatainkat és szurkoljatok nekik ezen a héten is. Közösségi média platformjainkon folyamatosan frissítéseket és eredményeket osztunk meg, így érdemes követni oldalainkat.