DEBL / U25

KMH-Capitals Flyers 9:0 – DEBL összefoglaló

A lányok a tegnapi napon a DEBL bajnokságban a bécsi Capitals Flyers csapatát fogadták hazai pályán a Tüskesátorban a lányok. A mérkőzés nem mondható kiegyenlítettnek vagy éppen szorosnak, hiszen a lányok 9:0-ra győzték le a csapatot. Az első harmadban három gólt sikerült a lányoknak bevágniuk az ellenfél kapujába. Az 5. percben Cselényi Viktória szerezte a … KMH-Capitals Flyers 9:0 – DEBL összefoglaló folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

DEBL és EWHL mérkőzés is lesz a hétvégén, hajrá lányok!

A hétvégén csapataink mindkét női bajnokságban játszanak majd mérkőzést. A DEBL-ben egy hazai mérkőzés kerül majd megrendezésre, míg az EWHL-ben a lányok idegen jégre lépnek. A DEBL meccs egy hazai mérkőzés lesz. A bécsi Capitals Flyers csapatát fogadják a lányok a DEBL bajnokság utolsó hazai alapszakasz mérkőzésén. Dátum: 2020.01.11. Helyszín: Tüskesátor Korongbedobás: 14:20 Az EWHL … DEBL és EWHL mérkőzés is lesz a hétvégén, hajrá lányok! folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

DEBL Linz-Kitzbühel – összefoglaló

A lányok a DEBL bajnoskágban a hétvégén két meccset is játszottak. Az egyiket tegnap, az Ice Cats Linz csapata ellen, a másikat a mai napon a Kitzbühel ellen. A Linz csapata ellen vívott mérkőzés gyönyörü, 7-0-ás végeredményt hozott. Az első harmadban a 13. percben Strobl Lara, a 19. percben pedig Horváth Dominika szerezték a gólt. … DEBL Linz-Kitzbühel – összefoglaló folytatása

A DEBL csapat a hétvégén a Linz és a Kitzbühel csapatához látogat

A lányok holnapi napon útnak indulnak és átszelve Ausztriát a Linz csapatával, vasárnap pedig a Kitzbühel csapata ellen lépnek jégre. 2019.12.21.-Szombat IceCats Linz-KMH Korongbedobás: 17:35 Helyszín: Linz 2019.12.22.-Vasárnap Kitzbühel-KMH Helyszín: Kitzbühel Hajrá Lányok! Hajrá KMH!

Bogáti Bia Bibi, a KMH fiatal, OBII-es kapusa – interjú

Biával a hoki rajongók több pályán is találkozhatnak. A KMH-nál kettős igazolással a női OBII-es csapat kapuját védi, a Vasas csapatában a fiúk csapatával edz, ezen a héten pedig az U18-as női válogatott keret tagjaként készül a hét végi tornára. Bia az OBII és az U18-as válogatott egyik legfiatalabb kapusa, a hétvégi meccseken is nagyon … Bogáti Bia Bibi, a KMH fiatal, OBII-es kapusa – interjú folytatása

KMH válogatott kerettagok

A héten a jégkorong életben válogatott szünet van. Ilyenkor a válogatott csapatok újra találkoznak és összetartáson vagy tornákon vesznek részt a későbbi sikeres világbajnoki szereplés érdekében. Szerencsére több válogatott keretben is megtalálható KMH-s játékosok. Ami most kifejezetten öröm hír, hogy nem csak a női, de a férfi válogatottakban is több ismerős névvel találkozhatunk. A felnőtt … KMH válogatott kerettagok folytatása

Posted in ERSTE, EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, U16 A csapat hírek, U20 | Leave a comment

DEBL csapat hétvégi túra -összefoglaló

A DEBL csapat a hétvégén nagy túrára indult, ahol először Graz-ba látogattak, majd Kapfenbergben a KSV Neuberg Highlanders csapatával mérkőztek meg. 2019.11.30-án Szombaton a DEC Devils Graz csapata fogadott benünnket. Ott sikerült egy nagyon egyértelmű, szép győzelmet aratunk 0-3-mal. A 10. percben Metzler Regina lőtte a csapat első gólját, a 18. percben Szűcs A talált … DEBL csapat hétvégi túra -összefoglaló folytatása

Hétvégi Túrára indul a DEBL csapat

Amíg itthon zajlik az EWHL Szuperkupa négyes döntője addig a DEBL csapatunk sem ül ölbe tett kézzel. Osztrák túrára indultak, ahol a Graz és a Neuberg csapatával mérkőznek majd meg. 2019.11.30. Szombat Korongbedobás: 16:45 Ellenfél: DEC Devils Graz Helyszín: Graz 2019.12.01. Korongbedobás: 15:20 Ellenfél: KSV Neuberg Highlanders Helyszín: Kapfenberg Természetesen tudósítunk az eseményekről. szurkoljunk nekik … Hétvégi Túrára indul a DEBL csapat folytatása

2:0-ra nyertünk az FTC ellen a DEBL-ben

A tegnapi napon DEBL csapatunk a Fradival játszott hazai pályán. Izgalmas mérkőzés volt, ahol a lányok odatették magukat.  Ez megmutatkozik abban is, hogy az ellenfélnek egy gól sem sikerült a hálónkba juttatnia. Két gól született a mérkőzésen, amiket az első harmadban lőttek a lányok. A 18. percben Kundrikó Sári lőtte az első gólt. A másodikat … 2:0-ra nyertünk az FTC ellen a DEBL-ben folytatása

Posted in Hírek, Női DEBL / U25 | Leave a comment

DEBL meccsen fogadjuk a Fradin

A holnapi napon a DEBL csapat a Fradi csapatát fogadja a következő fordulóban. A két csapat több ízben találkozott már egymással amely csatákból a mi lányink jöttek ki jobban, ezért reméljük most is nekünk sikerül győzedelmeskedni. Dátum: 2019.11.23. Korongbedobás: 20:00 Ellenfél: FTC Helyszín: Tüskesátor Hajrá lányok! Hajrá KMH!

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.