DEBL / U25

2 mérkőzés, 13 lőtt gól, 6 pont – DEBL hétvége számokban

Somogyi Vivien vezető edző 13+2-s kerettel vágott neki a hétvégének. A Kitzbühel elleni meccs 15.30-kor vette kezdetét, 14 és fél percet kellett várni az 1. gólra és a KMH-s vezetésre. 3 harmad alatt 38 lövést eresztettünk a hazaiak kapujára, míg Milibák Helga 30 próbálkozásból 27-et kapun kívül tudott tartani. 5 emberelőnyből 1-et sem sikerült kihasználni, … 2 mérkőzés, 13 lőtt gól, 6 pont – DEBL hétvége számokban folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Komoly megmérettetések várnak DEBL csapatunkra

Külföldi túrára indul az Osztrák női Bundesligában viaskodó alakulatunk. A lányok remekül kezdték a bajnokságot, két fordulót követően, veretlenül, 8-1-es gólkülönbséggel állnak. Somogyi Vivien tanítványai szombaton Kitzbühel-be látogatnak, ahol 15 óra 10 perctől csapnak össze a tavalyi negyedik helyezett ECK csapatával, mely idén 3 mérkőzést követően 6 ponttal vezeti a bajnokságot. Ezt követően rögvest tova … Komoly megmérettetések várnak DEBL csapatunkra folytatása

Posted in Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls | Leave a comment

2-1-es hazai siker a Ferencváros csapata ellen

A DEBL bajnokságban viaskodó női csapatunk a Fradi csapatát fogadta a hétvégén. Az első perctől kezdve érvényesítette helyzeti fölényét Somogyi Vivien csapata, ellenben a helyzetkihasználással meggyűlt a baja a lányoknak. A második harmad végén tört meg az a bizonyos jég, mikor is Puskás Noémi átadását Farkas Nikolett segítette a kapuba. Sajnos nem hozott biztos megnyugvást … 2-1-es hazai siker a Ferencváros csapata ellen folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls | Leave a comment

Budapesti rangadó vár DEBL-es lányainkra

Somogyi Vivien legjobbjai azt az FTC-t fogadják, amely egy felettébb kiegyenlített mérkőzésen maradt alul BJA ellen néhány nappal ezelőtt. Az összecsapás 12.55-kor veszi kezdetét a Tüskesátorban, a belépés védettségi igazolványhoz kötött. A meccs, az alábbi stream-en is megtekinthető: https://youtu.be/CA8i6lZxE0k

Posted in Hírek, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Fölényes siker a bajnoki nyitányon

KSI SE Ice Hockey Section WU25 – KMH Budapest II 0:6 (0:2,0:3,0:1) Az osztrák bázisú DEBL bajnokságban viaskodó lányaink tegnap csúsztak először jégre, az idei kiírásban. Somogyi Vivien lányai igazán fölényes, 0-6 arányú győzelemmel futottak neki a szezonnak. A mérkőzés legeredményesebb játékosa, a két gólt és egy gólpasszt jegyző Sara Confidenti volt, de nem mehetünk … Fölényes siker a bajnoki nyitányon folytatása

Posted in ERSTE, EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Kezdetét veszi a DEBL bajnokság

A mai napon, első alkalommal lépnek jégre lányaink, az osztrák bázisú bajnokság idei kiírásában! Csapatunk több fiatal játékos érkezésével lett végleges a nyár folyamán. A tavalyi bajnoki címet követően címvédésre készülnek Somogyi Vivi lányai. Vivi első alkalommal állhat vezetőedzői minőségben a DEBL csapat padján, hisz ezen a nyáron döntött a visszavonulás mellett. Úgy látta, mostmár … Kezdetét veszi a DEBL bajnokság folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls | Leave a comment

Megkezdődött a nyári felkészülés! – Kóger István interjú

A szezonnak már vége, így a gyerekek számára elkezdődhetett a nyári felkészülési időszak. Sok sok edzés és játék vár a gyerekekre a következő hetekben. Erről az időszakről kérdeztük Kóger Istvánt, a KMH szakmai vezetőjét. Hogy fog zajlani az idei nyári felkészülés? Azt gondolom, a nyári felkészülésnek két fontos pontja van. Az egyik az atletikusság és … Megkezdődött a nyári felkészülés! – Kóger István interjú folytatása

Posted in EBJL / U18, EBYSL / U20, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls, U10 Mini, U12 Kalózok, U12 Vikingek, U14 Knights, U14 Warriors, U16 A csapat, U8 Hurricans | Leave a comment

U18-as női válogatott összetartás-2021.május 10-13.

A héten az U18-as lányok összetartása zajlik, ahol majdnem egy héten keresztül készül együtt a csapat. Ismét sok ismerős név található a behívott A és B keretben, KMH-s, valamint a KMH női csapatait erősítő játékosok egyaránt helyet kaptak, hogy fejlődjenek és bizonyítsanak a tábor keretein belül.  A lányok a következő szezonban megrendezésre kerülő hazai világbajnokságra … U18-as női válogatott összetartás-2021.május 10-13. folytatása

V. Méri Janka Emléktorna

A hétvégén került megrendezésre az V. Méri Janka Emléktorna, ahol 8 csapat mérettette meg magát. A csapatok 10 és 18 év közötti játékosokat hozhattak magukkal, hogy egy jó hangulató tornán megküzdejenk az első helyért járó trófeáért és ismét emléket állítsanak Jankának. Minden csapat szuper teljesítményt nyújtott a kétnapos megmérettetésen, színvonalasabbnál színvonalasabb mérkőzéseket játszottak egymás ellen. … V. Méri Janka Emléktorna folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls, Női WDT | Leave a comment

Női tornák hónapja

A szezont a Női U25B-ben megszerezett bronzérem zárta múlt hét pénteken. Eztuán a kövekező hétvégék már inkább a levezetésről és az örömjátékokról szólnak, hiszen 3 egymást követő hétvégén is különböző tornákon vesznek részt a lányok. Múlt hétvégén (április 10.-11.) a kőszegi női kispályás tornán vettek részt a lányok, ahol a KMH indult 3×3-as és 4×4-es … Női tornák hónapja folytatása

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.