DEBL / U25

Szombati DEBL mérkőzés

A tegnapi nap folyamán a DEBL csapatunk a KSI ellen lépett jégre a Millenáris jégpályán. Az első harmad során 2 gólt tudott szerezni a KSI csapata, amelyre válaszolni nem tudtunk, így 2-0 ás eredménnyel mentek a csapatok a szünetre. A második harmadban mindössze csak egy kiállítás történt. Az utolsó játékrészben a KSI együttese ismét gólt … Szombati DEBL mérkőzés folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Újabb HKB győzelem!

A tegnapi nap folyamán női csapatunk a Ferencváros ellen lépett jégre, ahol fölényes győzelemmel hagyták el a pályát. Az első harmadrész során 6 gólt tudott szerezni a HKB csapata (Madeline Leidt 2, Lucia Halusková, Ungár Rebeka 2 és Puskás Noémi). Így 6-0 ás eredménnyel mehettek a csapatok a szünetre. A második harmadban is kiszakadt … Újabb HKB győzelem! folytatása

Győzelem a BJA csapata ellen!

Ahogy azt már az előző cikkükben megírtuk: a HKB profi női csapata hétfőn érkezett meg Budapestre az EWHL Supercup Final Four döntőjéről, ahol sikerült megvédeniük a bajnoki címet. A lányoknak egy rövidebb pihenő után újra jégre kellett lépniük, hiszen a tegnapi nap folyamán a BJA csapatát látták vendégül a Tüskesátorban. A szezon során előszőr … Győzelem a BJA csapata ellen! folytatása

FTC ellen folytatódik az OBI-es bajnokság!

Az EWHL Supercup Final Four után is női mérkőzésekkel teli hétre számíthatunk, hiszen a HKB profi női csapata háromszor is jégre lép, mégpedig hazai pályán, a mai nappal elérkeztünk a második mérkőzéshez. A tegnapi mérkőzés során a BJA ellen 4-0 ás győzelmet aratott a HKB csapata, azonban pihenésre  nincs sok ideje a csapatnak, hiszen … FTC ellen folytatódik az OBI-es bajnokság! folytatása

A hétvége menetrendje utánpótlás csapataink számára

Utánpótlás csapataink ezen a hétvégén összecsomagolnak és az ország különböző jégpályáit veszik célba. A Tüskesátort pedig az U10 mellett női és amatőr csapataink foglalják el. Alább olvashatjátok a hétvége menetrendjét:   2023.01.21 Szombat: – U10 Kék torna – Tüskesátor 10:00 A szezon utolsó hazai Kék tornáján az alábbi csapatokkal mérik össze tudásukat U10-es játékosaink: Győr, … A hétvége menetrendje utánpótlás csapataink számára folytatása

Posted in EBJL / U18, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, OB III, OB IV, U10 Mini, U12 Kalózok, U12 Vikingek, U16 A csapat, U8 Hurricans | Leave a comment

Tovább menetel a DEBL csapatunk!

2023.01.17-én, kedden DEBL mérkőzést játszott Somogyi Vivien együttese a KSI csapata ellen a Tüskesátorban. Az első harmadban a kapura lövések terén fölényeskedtek a lányaink. Az ellenfél kapujára helyezett nyomás meg is hozta az eredményét, hiszen Szederkényi Lilla gólt is szerzett Schmidt-Natkay Alíz passzából. Az első harmad vége így 1:0 lett a HKB javára. A második … Tovább menetel a DEBL csapatunk! folytatása

Ismét DEBL mérkőzés!

Javában a szezon közepénél tartunk, de női meccsekből még mindig nincs hiány 😊 A holnapi nap folyamán a HKB csapata a KSI SE Budapest ellen fog megküzdeni a Tüskesátorban. A két csapat az alapszakasz során már kétszer is játszott egymás ellen, de most ismét lehetőségük lesz összemérni tudásukat. Ungár Rebeka, a DEBL csapat másodedzője a … Ismét DEBL mérkőzés! folytatása

Női mérkőzés eredmények

Az év második hete elég mozgalmasnak bizonyult, ugyanis DEBL csapatunk hazai pályán, az EWHL csapatunk pedig Katowicében lépett jégre.   Szombat DEBL vs. Dragons Klagenfurt: 14-0 A mai nap első mérkőzését a DEBL csapatunk játszotta a Dragons Klagenfurt ellen, hazaipályán a Tüskesátorban. Főlényes győzelemmel hagyhatták el a pályát a lányok, a mérkőzés legjobb játékosa Károlyi … Női mérkőzés eredmények folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

A hétvégén tele leszünk női mérkőzésekkel; a DEBL csapatunk hazai pályán, míg az EWHL-es lányok Bytomban lépnek jégre.   DEBL Szombaton izgalmas DEBL mérkőzésre számíthatunk a DEC Dragons Klagenfurt csapata ellen a Tüskesátorban. A lányok már játszottak a külföldi csapat ellen, ahol sikerült győztesként elhagyni a pályát. Szombaton ismét megküzdhet egymás ellen a két csapat … Ismét DEBL mérkőzés! folytatása

A tegnapi nap folyamán az elsőszámú női csapatunk a Ferencváros otthonában lépett jégre, ahol sikerült győzelemmel zárniuk a mérkőzést. Kicsivel több mint másfél perccel az első korongbedobást követően a Ferencváros megszerezte a vezetést. A lányokat azonban a kapott gól nem zökkentette ki, ugyanis a harmad végéig 4 gólt tudtak bezsebelni (Strobl, Szilágyi, Mayer, Szamosfalvi), … Újabb HKB győzelem! folytatása

• Somogyi Vivien

Vivi korábban a magyar nemzeti válogatott támadója, a MAC és a Marilyn HC játékosa volt, 2014 óta egyesületünk tagja. A 2020-21-es szonig EWHL és OB I csapatunkat erősítette játékosként, edzőként pedig az U8-U10 és az U12 korú KMH Girls csapatok felkészüléséért volt felelős Ungár Rebekával együtt. A 2021-22-es szezontól játékos pályafutása végeztével edzői babérokra tör és a KMH DEBL valamint Női U25 csapataival dolgozik együtt.

somogyi@kmh.sport.hu

• Ungár Rebeka

Rebi 2003-ban kezdett az FTC-ben jégkorongozni, majd több különböző hazai csapatban is játszott. 2013 óta a KMH játékosa, valamint válogatott múlttal rendelkező játékos. Rebi a csupa lányból álló KMH U8-U10-es korosztályú Girls csapatot, illetve az U12-es Girls csapatot irányította Somogyi Viviennel közösen. A 2021-22-es szezontól a KMH DEBL és Női U25 A csapataival dolgozik Somogyi Viviennel együtt.