DEBL / U25

A MAC a DEBL csapat következő állomása

A DEBL-es lányok a holnapi napon a MAC budapest csapatával játszák a következő fordulót. A mérkőzés a Kisstadionban kerül majd megrendezésre szombaton este. 2020.11.28. Szombat DEBL KMH-MAC Budapest Korongbedobás: 20:20 A mérkőzést online streamen a MAC TV közvetíti az alábbi linken: https://www.macwomen.hu/mac-tv/ Hajrá Lányok! Hajrá KMH!

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Újabb női U16-os válogatott összetartás-keret

Kihirdették a jövő hét eleji női U16-os válogatott programját és keretét, amibe most is több KMH-s játékos helyet kapott, de nem ám csak mint játékos! A november 30-án és december 1-jén tartandó összetartáson két különböző kerettelk észülnek majd a lányok. Az alábbi névsor kapott meghívást a két különböző napra. 11.30. HétfőBán ZsuzsannaFehér OrsolyaKárolyi LiliVajda Virág … Újabb női U16-os válogatott összetartás-keret folytatása

Hétvégi női sikerek: EWHL, Angels Cup

A hétvége folyamán a lányok különösen nagyot alakítottak a KMH-ban. A felnőtt női csapat pénteken egy EWHL Szuperkupa, szombaton pedig egy EWHL meccs keretein belül találkoztak az Aisulu Almaty csapatával, a kisebbek pedig az Angels Cup-on bizonyítottak Dunaújvárosban. Angels Cup Ismét megrendezésre került ez a csak lányoknak szóló torna Dunaújvárosban, ahol a mieink is részt … Hétvégi női sikerek: EWHL, Angels Cup folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls, Női WDT, U12 Kalózok, U12 Vikingek, U14 Knights, U14 Warriors | Leave a comment

Újabb DEBL győzelem a hétvégén

A hétvégén a lányok újabb DEBL meccset húztak be a MAC Marylin csapata ellen egy nagy, küzdős meccs keretein belül. Az első harmadban nem született találat, mindkét csapat fej-fej mellett küzdött és az első 20 percben nem bírtak egymással. A 22. percben született a mérkőzés első találata, amikor Stróbl Lara talált a kapuba. A 33. … Újabb DEBL győzelem a hétvégén folytatása

Posted in Hírek, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Holnap jön a DEBL-ben a második MAC meccs

A holnapi napon a lányok a MAC csapatához látogatnak a DEBl bajnokságban. A korábbi meccs alapján ez egy nagyon jó mérkőzés lesz ismét, reméljük hasonlóan szép eredményekkel térnek majd haza. A mérkőzés részletei: Dátum: 2020.10.31. szombat Helyszín: Kisstadion Korongbedobás: 16:00 Ellenfél: MAC Marilyn Sok sikert kívánunk a lányoknak! Hajrá Lányok! Hajrá KMH!

Kemény, de eredményes hét áll a csapataink mögött-összefoglaló

A múlt héten sok mérkőzést játszott az összes csapatunk egészen U10-től az OB IV C-s bajnokságig. Az alábbiakban összeszedtük Nektek az összes múlt héten lejátszott mérkőzést, hogy biztosan ne maradjatok le semmilyen eredményről! 10.15. Csütörtök Női U25A csapatunk a Fradi otthonában játszotta le a múlt heti mérkőzését. A végeredmény FTC Telekom-KMH Budapest A 1:2. 10.17. … Kemény, de eredményes hét áll a csapataink mögött-összefoglaló folytatása

Posted in EBJL / U18, EBYSL / U20, ERSTE, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, OB II, OB III, OB IV, U10 Mini, U12 Kalózok, U12 Vikingek, U14 Knights, U14 Warriors, U16 A csapat, U21 | Leave a comment

10-0-ra nyertek a lányok a MAC ellen a DEBL-ben- összefoglaló

A szombati napon az osztrák DEBL bajnokság újabb fordulóját játszották le a lányok, immáron hazai pályán. A MAC csapatát látták vendégül a lányok a Tüskesátorban. Nagyon szép játékot láthatott a csapattól az aki élőben, vagy a streamen követte a mérkőzést. A mérkőzésvégeredménye 10-0-ra lett a KMH-nak. A góllövők pedig a következők voltak: Első harmad: 12. … 10-0-ra nyertek a lányok a MAC ellen a DEBL-ben- összefoglaló folytatása

Holnap a DEBL-ben találkozunk a MAC Budapesttel

A holnapi napon folytatódik a DEBL bajnokság, immáron egy hazai mérkőzés keretein belül. A szerdai Női OBI mérkőzés után a DEBL csapat is a MAC Budapest csapatát fogadja majd. Helyszín: Tüskesátor Melegítés: 15:00 Korongbedobás: 15:15 Ha személyesen nem tudtok kilátogatni a mérkőzésre, akkor az alábbi linkre kattintva élőben követhetitek majd. Hajrá Lányok! Hajrá KMH!

4-1-re nyert a DEBL csapatunk a Fradi otthonában

A tegnapi napon megkezdte a DEBL bajnokságban a szereplését a csapatunk. A mérkőzést az FTC csapata ellen idegenben játszották le a lányok.  Az első harmadban a lányok nagy lendülettel kezdtek, és hamar meg is szerezték a vezetést. A 13. percben Metzler Regina talált be elsőre. Nem sokat kellett várni a kiegyenlítésre, a 15. percben Galantai … 4-1-re nyert a DEBL csapatunk a Fradi otthonában folytatása

Posted in Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Megkezdődik a DEBL bajnokság! – interjú Szilágyi Levente vezetőedzővel

A holnapi napon megkezdődik az EWHL után a másik nemzetközi női bajnokság, az osztrák bázisú DEBL. Holnap a csapat idegenben kezdi meg a sorozatot az FTC csapata ellen. A tavalyi szezonban a lányok az ezüst érmet hozták el a bajnokságból, így nagy reményekkel vágnak neki az új szezonnak. A szezonkezdés előtt Szilágyi Levente vezetőedzőt kérdeztük. … Megkezdődik a DEBL bajnokság! – interjú Szilágyi Levente vezetőedzővel folytatása

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.