Az otthoni edzés hatékonysága és módszerei – Kóger István szakmai vezetőt kérdeztük, mik a tapasztalatok az utánpótlásban

A KMH edzői sem pihenéssel töltötték a kényszerből otthon töltött napokat az elmúlt időszakban. Sokat fáradoztat, és otthoni edzésmódszereket találtak ki a gyerekek számára. Online tartották velük a kapcsolatot, és így is kérték számon a kiadott feladatokat. Ez érvényes volt az összes utánpótlás csapatra, a legkissebbektől a legnagyobbakig.   Egy hét telt el, mióta visszatértek a … Az otthoni edzés hatékonysága és módszerei – Kóger István szakmai vezetőt kérdeztük, mik a tapasztalatok az utánpótlásban folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, Női Girls, U10 Mini, U12 Gladiátorok, U12 Kalózok, U12 Vikingek, U14 Knights, U14 Warriors, U16 A csapat, U16 A csapat hírek, U16 B csapat, U20, U21, U8 Hurricans | Leave a comment

Ezüstérmes a DEBL csapat

A tegnapi napon a lányokat a Neuberg Highlanders csapata fogadta a döntő második részében. A lányok nagy csatát vívtak az ezüstéremért, ahol végül egy olyan csapat tudta csak megelőzni Őket, akik a tavalyi évben még az EWHL bajnokságban játszottak és idén talán még erősebb kerettel léptek jégre, például a legjobb játékosunk Kartyne Villeneuve 14 mérkőzésen … Ezüstérmes a DEBL csapat folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Egy DEBL ezüst érem és két EWHL győzelem a hétvégi termés

A hétvégén a lányok nem unatkoztak. A DEBL csapat a második döntő meccsét játszotta a Neuberg Highlander csapata ellen idegenben, ahonnan az ezüst érmet hozták el. Emellett pedig az EWHL-ben a lányok Dániában csaptak össze a Hvidovre Ishockey Klub-bal egy oda- és egy visszavágó keretében, mindkét meccset magabiztosan nyerve. A DEBL csapat a második döntő … Egy DEBL ezüst érem és két EWHL győzelem a hétvégi termés folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

DEBL döntő 2.0

A holnapi napon a lányok buszra szállnak, hogy megvívják második DEBL döntő fordulójukat is a Neuberg csapata ellen. Hogyha minden jól megy a lányok kiharcolnak egy harmadik fordulót is Neuberg csapata ellen, ha ez nem jön össze akkor sincs semmi okunk szomorkodni, hiszen akkor a lányok egy szépen csillogó jól megérdemelt ezüstéremmel a nyakukban fognak … DEBL döntő 2.0 folytatása

Holnap megkezdődnek a DEBL döntők – a Neuberget fogadjuk

Holnapi nappal megkezdődnek a DEBL bajnokság döntői, ahol a Neuberg Highlanders csapata mérkőzik meg a lányokkal az aranyéremért.  Holnap hazai pályán kezdenek majd a lányok, a Tüskesátorban kerül majd megrendezésre az első döntő. Korongbedobás: 15:15 Helyszín: Tüskecsarnok. Aki teheti jöjjön ki és szurkoljon a lányoknak ! Hajrá KMH!

A nagy visszatérő, Váradi Orsi

Orsi nemrég tért vissza az edzésbe, miután egy sérülés miatt kénytelen volt az utóbbi időszakot otthon, gyógyulással és rehabilitációval tölteni. Azelőtt a DEBL, az EWHL csapatunk játékosa volt, valamint a magyar női válogatott tagja. Korábban több problémája is adódott a térdével, többször kellett emiatt gyógytornára járnia illetve kisebb nagyobb időkre kihagynia az edzéseket. Aztán sajnos … A nagy visszatérő, Váradi Orsi folytatása

MAC-KMH 0:3 – Miénk a döntő!

A tegnapi napon a lányok lejátszották a DEBL rájátszás második mérkőzését is, amit magabiztosan, 0:3-ra sikerült megnyerni a MAC csapata ellen idegenben. Az első harmadban nagy volt a küzdelem, de egyik csapat sem járt sikerrel, ami a gólszerzést illeti. Ez a harc a második játékrészig tartott, ahol a 27. percben Váradi Orsi (assis: Jókai Szilágyi … MAC-KMH 0:3 – Miénk a döntő! folytatása

KMH-MAC 2:1 – az első megvan!

A tegnapi napon a lányok a MAC csapatával mérkőztek meg a PlayOff-ban, ahol egy nagyon szép meccsen 2:1-re legyőzték a városi rivális MAC csapatát. Az első harmadban már kiharcoltuk magunknak a vezetést. A 4. percben Fodor Lili (assist: Horváth Dominika, Puskás Noémi) talált a MAC hálójába. Ezt a vezetést egész a második harmad végéig tartani … KMH-MAC 2:1 – az első megvan! folytatása

DEBL rájátszás hétvége

A hétvégén kerül megrendezésre a DEBL rájátszás két mérkőzése a MAC csapata ellen. A pénteki napon a MAC látogat a Tüskesátorba az rájátszás első körére. Dátum: 2020.01.31. Korongbedobás: 18:20 Helyszín: Tüskesátor Aki teheti szurkoljon a lányoknak élőben, hogy bejussanak a döntőbe! Vasárnap pedig a lányok látogatnak a MAC-hoz a visszavágóra. A két mérkőzés góljai összeadódnak, … DEBL rájátszás hétvége folytatása

DEBL, EWHL hétvégi összefoglaló

A lányok a hétvégén nagyon odatették magukat, ennek köszönhetően mindkét csapat sikeresen zárhatta ezeket a fordulókat is. A DEBL csapat a MAC otthonába látogatott, ahol 0-1-re sikerült győzedelmeskedniük. Jegyzőkönyv A győztes gólt Horváth Dominika szerezte a 24. percben. Neki Faggyas Lilla adta a gólpasszt. Eztuán a lányok nagyon szépen őrizték a vezetést, és nem is … DEBL, EWHL hétvégi összefoglaló folytatása

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.