DEBL / U25

DEBL csapat hétvégi túra -összefoglaló

A DEBL csapat a hétvégén nagy túrára indult, ahol először Graz-ba látogattak, majd Kapfenbergben a KSV Neuberg Highlanders csapatával mérkőztek meg. 2019.11.30-án Szombaton a DEC Devils Graz csapata fogadott benünnket. Ott sikerült egy nagyon egyértelmű, szép győzelmet aratunk 0-3-mal. A 10. percben Metzler Regina lőtte a csapat első gólját, a 18. percben Szűcs A talált … DEBL csapat hétvégi túra -összefoglaló folytatása

Posted in Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Hétvégi Túrára indul a DEBL csapat

Amíg itthon zajlik az EWHL Szuperkupa négyes döntője addig a DEBL csapatunk sem ül ölbe tett kézzel. Osztrák túrára indultak, ahol a Graz és a Neuberg csapatával mérkőznek majd meg. 2019.11.30. Szombat Korongbedobás: 16:45 Ellenfél: DEC Devils Graz Helyszín: Graz 2019.12.01. Korongbedobás: 15:20 Ellenfél: KSV Neuberg Highlanders Helyszín: Kapfenberg Természetesen tudósítunk az eseményekről. szurkoljunk nekik … Hétvégi Túrára indul a DEBL csapat folytatása

2:0-ra nyertünk az FTC ellen a DEBL-ben

A tegnapi napon DEBL csapatunk a Fradival játszott hazai pályán. Izgalmas mérkőzés volt, ahol a lányok odatették magukat.  Ez megmutatkozik abban is, hogy az ellenfélnek egy gól sem sikerült a hálónkba juttatnia. Két gól született a mérkőzésen, amiket az első harmadban lőttek a lányok. A 18. percben Kundrikó Sári lőtte az első gólt. A másodikat … 2:0-ra nyertünk az FTC ellen a DEBL-ben folytatása

Posted in Hírek, Női DEBL / U25 | Leave a comment

DEBL meccsen fogadjuk a Fradin

A holnapi napon a DEBL csapat a Fradi csapatát fogadja a következő fordulóban. A két csapat több ízben találkozott már egymással amely csatákból a mi lányink jöttek ki jobban, ezért reméljük most is nekünk sikerül győzedelmeskedni. Dátum: 2019.11.23. Korongbedobás: 20:00 Ellenfél: FTC Helyszín: Tüskesátor Hajrá lányok! Hajrá KMH!

KMH-sok az Ifjúsági Olmpián is

Körülbelül egy hónappal ezelőtt zajlott le az Ifjúsági Olimpia jégkorong válogatója. Az eredmények nemrég lettek hivatalosak. Szerencsére örömhíreket kaptunk, miszerint több KMH-s játékosnak is sikerült kijutnia. A nagypályás jégkorong mellett a 2020-as Ifjúsági Olimpia programjában szerepel a 3×3-as jégkorong is, mint versenyszám, a játékosok ebbe a csapatba tudták kvalifikálni magukat. A lányok versenyét Gengeliczky Dorottya … KMH-sok az Ifjúsági Olmpián is folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Női U25-ös és U18-as válogatott a KMH nagy része

A héten a jégkorong életben a válogatottaké a főszerep. A szövetség által behívott játékosok nemzetközi tornákon vesznek részt, ahol készülhetnek a következő világbajnokságra, együtt edzhet kicsit a csapat. A játékosaink nagy része szerencsére a keret állandó tagjai, így mi is érdekeltek vagyunk a heti programban. Természetesen  tudósítani fogjuk a hét eseményeit. A Női U25-ös válogatott … Női U25-ös és U18-as válogatott a KMH nagy része folytatása

Hétvégi EWHL és DEBL sikerek

A hétvégén mind a DEBL mind az EWHL csapatunk két mérkőzést játszott. A DEBL csapat Szombaton és Vasárnap is hazai mérkőzést játszott.  Szombaton a Kitzbühel csapatát fogadták a lányok, ahol 2-0-ra sikerült nyerniük.  A lányok az első harmadban megszerezték a vezetést és a pontokat. A 7. percben Puskás Noémi talált az ellenfél hálójába, a 10. … Hétvégi EWHL és DEBL sikerek folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Nem kategorizált, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Dupla mérkőzés a hétvégén a DEBL-ben

A hétvégén nem csak a férfi csapatunk játszik két hazai mérkőzést, hanem a lányok a DEBL-ben is. Szombaton és vasárnap játszanak a Kitzbühel és a Linz csapatával a Tüskesátorban. Nagyon kiélezett, izgalmas mérkőzéseket várhatunk, így érdemes lesz őket követni. Szombat (11.02) Ellenfél: SPG Kitzbühel Korongbedobás: 14.20 Helyszín: Tüskesátor Vasárnap (11.03) Ellenfél: DHC Ice Cats Linz … Dupla mérkőzés a hétvégén a DEBL-ben folytatása

Újabb DEBL győzelem, ezúttal az FTC ellen

A lányok a tegnapi napon játszották mérkőzésüket az FTC csapatával szemben a DEBL-ben idegenben. Nagyon szép, izgalmas és szoros mérkőzést láthattunk szép bravúros gólokkal. Az első harmad annyira szoros volt, hogy majdnem a legvégén fért be csupán egy gól, amivel a hazaiak átvették a vezetést. A 19. percben Szederkényi Lilla talált a hálóba. (1-0) A … Újabb DEBL győzelem, ezúttal az FTC ellen folytatása

A Fradival játszunk a DEBL-ben Szombaton

Szombaton a DEBL-es lányok az FTC otthonába látogatnak.  A két csapat nem találkozott még egymással ebben a szezonban, így izgatottan várjuk, milyen mérkőzésre számíthatunk. Azért ism, mert eddig nagyon szép eredményeket hoznak, 4-ből 3 mérkőzésüket megnyerték ezidáig. Dátum: 2019.10.26. Szombat Korongbedobás: 10:30 Ellenfél: Ferencvárosi Torna Club Helyszín: FTC sátras jégpálya Hajrá lányok! Hajrá KMH!

• Szilágyi Levente, vezetőedző
    Levente a női csapatainknál edzősködik: az EWHL csapatunk másodedzője és a DEBL csapat vezetőedzője. Korábban többek között a Debrecen és a Miskolc Erste Liga csapataiban is játszott.