KMH Budapest-DEC Devils Graz DEBL mérkőzés összefoglaló

A tegnapi napon a lányok a DEC Devils Graz csapatát fogadták hazai pályán a Tüskesátorban. Egy nehéz, kemény mérkőzést láthattunk, ahl mindkét csapat nagyon erősen küzdött, de végül a mieinknek sikerült megszereznie a 3-0-s győzelmet.

Az első harmad egy erős összecsapás volt, ahol mindkét csapat ostromolta a másik kapuját. De mindkét oldalon a védelem nagyon szépen helyt állt, ezért egyik oldalon sem sikerült a korongot a hálóba juttatni az első 20 percben.

A második játékrészben megtört a jég, és egyből az elején, a 21. percben Metzler Regina góljával, Szelenyi Hang Lilien és Horváth Dominika gólpasszával szerezték meg a lányok a vezetést. (1-0)

A harmadik harmadban pedig még duplázniuk is sikerült a legvégén. Nagyon nehéz harmad volt, a vendég csapat nagyen erős támadó játékot játszott, de nem sikerült ezeket az akciókat gólra váltaniuk. Az 58. percben ismét Metzler Regina talált a hálóba (2-0), az 59. percben pedig Gelngeliczky Dorottya góljával záródott a mérkőzés. (3-0)

Ne feledjétek, a mai napon is jégre lépnek a lányok a Neuberg csapata ellen, kövessétek az eseményeket ma is!