Egy meccs itthon, egy idegenben

Két topligás női csapatunk is jégre lép vasárnap!

Mika Väärälä lányait a Budapest Jégkorong Akadémia várja a Tüskesátorban, míg a DEBL csapat Bécsben vendégeskedik.

Furcsa lehet, hogy egy héten belül másodszor csapunk össze a BJA-val, de ezen két csapat több versenyeztetési szisztémában is együtt szerepel. Az egy héttel ezelőtti OB1-es mérkőzés 9-0  KMH-s  sikert hozott, de az EWHL bajnokikon mindig másra kell számítani. A két csapat negyedik alkalommal méri össze erejét 13 óra 20 perckor!

A 24 ponttal listavezető DEBL csapatunk esetében  13 óra 35 perckor dobják be a korongot. Ellenfelünk az EAC JUNIOR CAPITALS „FLYERS” 9 meccset követően 6 ponttal és -16-os gólkülönbséggel a tabella 7. helyén áll. Az eddigi eredményeket figyelembe véve egyértelmű esélyesként érkeznek Somogyi Vivien lányai Bécsbe!