2:0-ra nyertünk az FTC ellen a DEBL-ben

A tegnapi napon DEBL csapatunk a Fradival játszott hazai pályán. Izgalmas mérkőzés volt, ahol a lányok odatették magukat.

Ez megmutatkozik abban is, hogy az ellenfélnek egy gól sem sikerült a hálónkba juttatnia.

Két gól született a mérkőzésen, amiket az első harmadban lőttek a lányok. A 18. percben Kundrikó Sári lőtte az első gólt. A másodikat a 19. percben Metzler Regina góljával alakult ki a mérkőzés végeredménye, a 2-0.

A mérkőzés további részében kiegyenlített küzdelmet folytatott a két csapat. Mindkét oldalon alakítottak ki helyzeteket és támadásokat, de a csapatok védekezése ellenállóbbnak bizonyult.

A mérkőzés jegyzőkönyvét itt megtekinthetitek.

Most hétvégén a lányok osztrák túrára indulnak, ahol a Graz és a Neuberg csapata ellen lépnek majd jégre szombaton és vasárnap. Sok sikert és sikeres felkészülést kívánunk ezekre a meccsekre is. Az eseményekért kövessétek a közösségi média oldalainkat és a weboldalt.