2. helyezés a Tisza Pakk Kupán

A hétvégén került megrendezésre az U14-es korosztály számára a Tisza Pakk Kupa, a szegedi műlyégpályán. Idén 5 csapat képviseltette magát ezen a rendezvényen: Goodwill Pharma Szegedi Vízmű, Hatvani Gigászok, Crvena Zvezda, DAB és a KMH csapata.

A csapat vezetőedzője Petres Magor Tivadar összefoglalta nekünk a hétvégét:

„Két nap alatt 4 mérkőzésünk volt, szombaton a szeged csapatát sikerült legyőznünk 3-2-re, ez egy nehéz mérkőzés volt, mindkét csapat nagyot küzdött, de nagyon örültünk, hogy győzelemmel indítottuk a tornát.

Második mérkőzésünk a Hatvan csapata ellen volt, itt egyértelműen mi voltunk az esélyesek, de sokáig egész szorosan tudtak tartani minket, végül 14-1-re nyertünk.  Gratulálni szeretnék azonban a Hatvan csapatának, mert a csapatuk nagy része lány volt és a küzdeni akarásuk jeles volt.

Vasárnap a szerb Cervena Zvezdával játszottunk reggel, tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, mert kiváló a kapusuk és igen jó képességű játékosokból áll össze a csapatuk.  A mérkőzés során a két harmad után 0-0 volt az eredmény, a harmadik harmadban viszont az ellenfél játékosai elfáradtak és végül sikerült nyerünk 4-0-ra.
Ez egy nagyon jó csapatmunka volt, mindenki teljes mértékben kivette magát a győzelemből.

Délután a DAB csapatával játszottuk a döntőt, akik szintén számos kiváló képességű játékossal rendelkeztek. Az első harmadban 2-0-ra vezettek, talán a nagyakarás miatt mi kicsit görcsösek voltunk. Igyekeztünk bizatni a srácokat, hogy csinálják, amit megbeszéltünk, bízzanak magukban és a csapat erejében és innentől viszont a szezon 2 legjobb harmadát láthattam tőlük. A küzdeni akarás, a csapatjáték, minden nagyon jó volt, egy gólt is sikerült lőnünk. A mérkőzés végén a kapust is lehoztuk, mivel nekünk a döntetlen is a torna győzelmét jelentette volna, de sajnos maradt a 2-1, így végül a 2. helyezést sikerült megszereznünk.
Nagyon jó kis mérkőzés volt mindkét csapat részéről. A DAB csapatának gratulálunk az első helyezéshez, nagyon ügyesek voltak.

A mi csapatunk előtt is le a kalappal, mert mindenki kihozta a maximumot magából. Büszke vagyok a játékosokra!

Köszönjük a Szegedieknek a meghívást, jól éreztük magunkat, nagyon jó, színvonalas torna volt!”