Újabb győzelem Erste liga csapatunknál

A fiúk egészen Bécsig utaztak a 3 pontjukért. Csapatunk kedden a Vienna Capitals II csapata ellen mérkőzött meg, a fiúk izgatottan várták a meccset, hiszen ellenük sikerült megszereznünk első győzelmünket. A csapat keményen készült, hogy az előző nagy arányú győzelmet megismételjék, és szerencsére ez a sikerült is számukra.

Már az első harmadban átvették a fiúk a vezetést Köllő Roland góljával, majd bebiztosították azt Petres Tivadar góljával. Az első harmad így 1-2-es HKB vezetéssel zárult. A második harmadban ismét két góllal növeltük az előnyünket, itt Jancsó Dávid és Orbán Attila talált be. Második harmad eredménye: 4-1. Harmadik harmad igen izgalmasra sikeredett, Szappanos Dávid góljával kezdtük, majd Michal Satek is betalált. Itt a végén még izgulhattunk egy kicsit, hiszen kettős emberhátrányba került a csapatunk, itt sajnos egy góllal közelebb is kerültek hozzánk a bécsiek, de ennél tovább nem jutottak.

Vienna Capitals II-Hokiklub Budapest végeredmény: 2-6!