Nálunk az előny az OB1-es döntősorozatban!

Kedd este OBI-es lányaink lejátszották a döntő első mérkőzését a MAC Budapest csapata ellen. Sajnos a sérülések és betegségek okozta kellemetlenségekből adódóan az első harmadban sikerült határozott mezőnyfölényt produkálnia vendéglátóinknak, de lányainkat ismerve, tudtuk, hogy a későbbiekben lesz ehhez 1-2 szavuk a hátralévő időben! 3-0-ról, majd 4-1-ről felállva sikerült egyenlíteni, többek között Kiss-Simon Franciska vezetésével, hisz védőnk 2+1-el járult hozzá a hosszabbításos győzelemhez! A ráadás mindössze 1 perc 34 másodpercig tartott, mikoris Sara Confidentinek köszönhetően csapatunk győzelemmel távozhatott a Kisstadionból.

A második mérkőzés 2022.04.07.-én kerül sor a Tüskesátorban, gyertek és szurkoljatok lányainknak, vagy kövessétek a mérkőzést a KMH Youtube csatornáján!