Győzelem a BJA ellen!

A tegnapi nap folyamán a BJA együttese ellen küzdött meg az első számú profi női csapatunk, ahol győztesen hagyhatta el a pályát.

A mérkőzés részleteit alább olvashatjátok:

Pár perccel az a mérkőzés kezdete után a BJA csapata gyorsan kettő gólt tudott értékesíteni. A harmad folyamán a 15. percben Lucia Haluskova tudott betalálni a BJA kapujába, így 2-1 es hátránnyal mehettek a szünetre.

A második játékrész elég pikánsra sikeredett, ugyanis 3 HKB és 3 BJA kiállítás volt. A harmad közepén Lindsey Donovan tudott pontot szerezni, kiegyenlítve így az állást. (2-2)

A harmadik játékrésznek egyenlő állassal ment neki mind a kettő csapat. A HKB ismét kettő kisbüntetést kapott, így a BJA kettős emberelőnyhöz jutott, amelyet nem tudtak kihasználni. Az 51. percben Puskás Noémi, eldöntötte mérkőzést, ugyanis megszerezte a HKB 3. gólját, beállítva így a végeredményt. (3-1)