8-1-re győztük le a MAC-ot a DEBL-ben-összefoglaló

A lányok a tegnapi napon a DEBL fordulóban a MAC Budapest csapatához látogattak el, és a Kisstadionban mérkőztek meg. A meccs nagyon szépen sikerült és végül a lányok 8-1-re győztek.

A mérkőzés első harmadában az ellenfél hamar megszerezte a vezetést. A 2. percben Nina Ivady góljával a hazaiak góljával indult a mérkőzés. Azonban az egyenlítésre nem kellett sokat várni, a 7. percben Sara Condfidenti egyenlített. Utána a 10. percben Farkas Noémi góljával vették át a lányok a vezetést.

A második harmadban egy gól született. A 27. percben Sara Confidenti növelte tovább a lányok előnyét.

Az utolsó játékrészben sem volt megállás. A 41. percben Metzler Regina, az 53. percben Sara Confidenti, az 54. percben Strobl Lara, az 57. percben Tiziana Cipriani, és végül a 60. percben ismét Strobl Lara szereztek találatot. A meccs végeredménye így végül 8-1 lett.

A részletes jegyzőkönyvet ITT találjátok.