2 mérkőzés, 13 lőtt gól, 6 pont – DEBL hétvége számokban

Somogyi Vivien vezető edző 13+2-s kerettel vágott neki a hétvégének. A Kitzbühel elleni meccs 15.30-kor vette kezdetét, 14 és fél percet kellett várni az 1. gólra és a KMH-s vezetésre. 3 harmad alatt 38 lövést eresztettünk a hazaiak kapujára, míg Milibák Helga 30 próbálkozásból 27-et kapun kívül tudott tartani. 5 emberelőnyből 1-et sem sikerült kihasználni, de a PK-nk 1/1 volt a mérkőzésen. Az összecsapás vége 4-3 lett a javunkra.

A Linzben kinyílt a gólzsák. 20 perc után 4 gólos volt csapatunk előnye, Orbán, Pásztor és egy Kerekes dupla alapozta meg a sikert. A meccs alatt 57 perc 39 másodpercen keresztül vezettünk, 49 alkalommal próbálták lányaink bevenni az Ice Cats kapuját. Utolsó gólunkat 58.10-nél szereztük, Kaposvári Dóra 93,8%-al védett! Az eredményjelző 1-9-es KMH-s győzelmet mutatott a dudaszó után!