Sport Club Csíkszereda-Hokiklub Budapest összefoglaló

A fiúk már csütörtök napközben megérkeztek Csíkszeredába, ahol a mérkőzés előtt 2 edzést is tartottak, hogy felkészüljenek a szeredai csapat ellen. Az első harmadban igen gyorsan, már az első percben gólt szereztünk, Michal Sateknek köszönhetően. A második harmad jóval több izgalmat tartogatott, ahol a Csíkszereda csapata kiegyenlített a második percben. Ezt követően Orbán Attila csapatkapitányunk lőtt egy gólt amellyel ismét átvettük a vezetést. Sajnos egy emberhátrányban a fiúk nem tudták kivédekezni az ellenfél támadását, akik így kiegyenlítettek 2-2-re. A harmadik harmadban gól nem, csak büntetések sora született, de egyik csapat sem tudta kihasználni az emberelőnyét, így a végeredmény 2-2 maradt a rendes játékidőben. Következett a hosszabbítás, ahol sajnos a csapatunk ismét alulmaradt, egy csíkszeredai góllal az ellenfél eldöntötte a mérkőzést.

Sport Club Csíkszereda-Hokiklub Budapest: 3-2