Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda összefoglaló

Nagyon jó sorozatot kaptak el a fiúk, hiszen a győztes meccseiket követően is nagyon jó eredményeket értek el, igen kemény ellenfelekkel szemben. Az újpesti meccset követően egy hazai mérkőzésen szurkolhattunk a csapatnak a Tüskecsarnokban, ahol a csíkszeredai tabella vezető csapatot fogadtuk. A csapat keményen készült a mérkőzésre, ami meg is látszódott az eredményen. Bár már az elején a harmadik percben a szeredai csapat átvette a vezetést 0-1-re, de ezt az eredményt a fiúk ügyesen tartották két harmadon keresztül. Ki kell emelnünk fiatal kapusunk Gadácsi János teljesítményét, hiszen ilyen tapasztalt játékosok ellen így is sikerült védési hatékonyságát 90% felett tartani. A harmadik harmadban az ellenfél újabb energia tartalékokat vett elő és végül a fáradó csapatunk ellen még 2 gólt sikerült lőniük. A fiúk nem adták fel, hiszen a 0-3 eredmény ellenére folyamatosan támadtak, így meg is lett az eredménye és 1-3-ra szépítették az gólarányt Horváth Dominik góljával.

A végeredmény Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda 1-3.