HKBP-Dunaújvárosi Acélbikák – meccs összefoglaló

A tegnapi napon az ERSTE Ligában a Dunaújvárosi Acélbikák csapatával játszottunk.

Az első gól az első percben született, a vendégek játékosa Azari Zsolt talált a hálóba. (0-1) A második harmad vége, a 20. perc tartogatta a következő gólt: David Mazurek lőtte. (0-2)

A második harmadot egy szépítéssel kezdtük meg. A 21. percben Szappanos Dávid talált a hálóba. (1-2) Ezután újból a hazaiak találtak be, a 25. percben Lendák Martin (1-3), a 26. percben Keegan Dansereau talált a hálóba (1-4), a 39. percben Hugo Turcotte (1-5), a 40. percben pedig Keegan Dansereau lőtt gólt. (1-6)

Az utolsó játékrészben mindkét oldal sikeresen támadta a kapukat. A 48. percben Lőczi Árpád talált kapuba. (2-6) Az 50. percben Azari Zsolt (2-7)  53. percben Hugo Turcotte talált be. (2-8) Az 54. percben Kristoffer Pihlqvist szerezte a Hokiklub gólját. (3-8) A meccs utolsó gólját az 54. percben David Mazurek szerezte. (3-9)

Szép volt Fiúk! Hajrá Hokiklub Budapest!