Gyegyói HK-Hokiklub Budapest összefoglaló

A fiúk túráján az első állomás Gyergyó csapata volt, akikkel pénteken meg is mérkőztek. Keményen készültek erre a túrára a fiúk, hiszen komoly terhelés érte őket, szerdán még egy hazai meccset játszottak a tabella vezető Fradi csapata ellen, és utána rögtön indultak is a több napos túrájukra. Csütörtökön már a gyergyói pályán készültek a fiúk és pénteken le is játszották a meccset, amely igen izgalmasra sikeredett.

A meccset a hazai csapat kezdte jobban és az első harmadban szerzett góllal 1-0-ra átvették a vezetést. A második harmadban Berendi Dominik góljával a csapat kiegyenlített a 25. percben. Ezt a Gyergyó csapata nem hagyta annyiban és két góllal el is mentek 3-1-re, még ebben a harmadban csapatunk legfiatalabb játékosa Szécsi Patrik szépített az eredményen és szünetre 4-2-vel mentek a csapatok. A harmadik harmadban 2-2 gól született mindkét oldalon, így sajnos nem fordítottuk meg az eredményt, de nem engedtük ki a kezünk közül a mérkőzést. Orbán Attila és Szappanos Dávid góljával tudtuk tartani a 2 gólos különbséget.

Gyergyói HK-Hokiklub Budapest: 6-4!