Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest összefoglaló

A héten már a harmadik mérkőzésünket játszottuk, és ez is igen izgalmasra sikeredett, és újabb fordulatot hozott. A fiúk Székesfehérváron játszottak a szintén fiatal csapattal, akik 1-1-es döntetlent követően a hosszabbítás során tudták győzni csapatunk ellen.

Az első harmadban csapatunk egy kiállítással kezdte, majd a második harmadban Szécsi Patrik góljával át is vettük a vezetést. A harmadik harmadban a fehérvári csapat kiegyenlített, és innentől kezdve nem is történtek gólváltások a végeredmény így 1-1 maradt. Következett a hosszabbítás, ahol már az első percben eldöntötték a Fehérvári Titánok a mérkőzést. A csapat végül értékes pontot szerezve tért haza és készülve a következő megmérettetésekre.

Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest: 2-1