Corona Brasov-Hokiklub Budapest összefoglaló

A fiúk elérkeztek az utolsó alapszakasz mérkőzéséhez, amit egy nagyon szép győzelemmel zártak. A csapat kivételesen sok időt töltött emberhátrányban, de szerencsére még így is sikerült nekik kivédekezni a nehéz helyzeteket. Az első harmadban megszületett a mérkőzés összes HKB gólja. A fiúk egy gyors 4. percben született góllal kezdte, amelyet Jancsó Dávid szerezte. Ezt követően Csíki Zoltán és Köllő Roland talált be és 0-3-as vezetéssel mentek pihenőre. A második harmadban sok kiállítással tarkították a mérkőzést, de minden támadást kivédekeztek, így az eredmény maradt 0-3. A harmadik harmadot a Brassó egy gyors góllal kezdte, de innen tovább nem jutottak, így a fiúk egy szép győzelemmel zártak .

Corona Brasov-Hokiklub Budapest: 1-3