AHL II

Sikerült a címvédés!!!

Március 8-án a Tüskesátorban rendezett bajnoki mérkőzésen 11-4 – re győzött a KMH a MAC ellen. A 2017/2018-as szezon OBII-es bajnokságának első helyezettje így, a KMH csapata lett! A fiúk a döntő meccsen magabiztosan nyerték meg a bajnoki címet. Az összes harmadban szórták a gólokat az ellenfél kapujába. Egy erős harmaddal nyitották a mérkőzést, … Fortsetzung der/des Sikerült a címvédés!!!

Posted in AHL II, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

AHL II: KMH-Zima 4-2

AHL II csapatunk a Zima ellen játszott bajnoki mérkőzést szombaton a Tüskesátorban. A találkozó 4:2-es KMH sikert hozott! Vitárius Károly, a csapat edzője (és egyben játékosa) értékelt a mérkőzést követően: “ Büszke vagyok a csapatomra, nagyon jó meccset játszottunk. Annak ellenére, hogy 11+1 játékossal tudtunk csak kiállni, jó iramot diktáltunk. Két hátvéd és két támadósorunk … Fortsetzung der/des AHL II: KMH-Zima 4-2

Posted in AHL II, Kiemelt | Leave a comment

AHL II: Büntetőkkel nyert amatőr csapatunk!

Vasárnap este az ESMTK Jéglovagokat fogadta az AHL II bajnokságban szereplő KMH Flashes B csapatunk a Tüskesátorban. Óriási izgalmak közepette csapatunk büntetőkkel nyert 5-4 arányban! Vitárius Károly vezetőedző: „A vendégek 3:0-ra vezettek már, de óriási küzdelemben sikerült visszajönnünk a mérkőzésbe és kiegyenlítettünk. A rendes játékidő 4:4-gyel végződött. A hosszabbításban nem született gól, így büntetőlövések következtek, … Fortsetzung der/des AHL II: Büntetőkkel nyert amatőr csapatunk!

Posted in AHL I, AHL II, AHL III, Kiemelt | Leave a comment

Amatőr tornát rendeztünk a Tüskesátorban

Egyesületünk a hétvégén egy nagyszerű hangulatú kétnapos amatőr tornát rendezett, melyen a KMH két csapattal vett részt. A négy résztvevő csapat küzdelmei után a következő eredmények születtek: 1. KMH Black 2. Jászberényi CHC 3. KMH Red 4. Gepárd JE Gratulálunk minden résztvevőnek!

Amatőr Hoki Liga – Anyukák, Apukák

• Vitárius Károly, vezetőedző
    Karcsi 7 évesen lépett először jégre, ettől kezdve rengeteg sportágat kipróbált, de a jégkorongozáshoz maradt igazán hű a mai napig. 22 éves koráig versenyszerűen sportolt, majd edzőként kezdett tevékenykedni. Különböző edzői tanfolyamokat és továbbképzéseket végzett el, majd a TF-en (mai nevén Testnevelési Egyetem) sportedzői végzettséget szerzett jégkorong sportágban. 2009 óta dolgozik egyesületünknél; Karcsi vezeti a HokiSulit és az U8 csapatot, tehát ő tanítja meg a legkisebbeknek az alapokat. Fontosnak tartja a gyermekek sportos életmódra való nevelését, melyet játékos, jó hangulatú edzéseken igyekszik megvalósítani.