EWHL / OB I

EWHL gyűjtő mérkőzés

A múlt hétvégén az EWHL Szuperkupa utolsó hazai fordulóján Noéminek és az Együtt a Kisangyalokkal Alapítványnak gyűjtöttünk, hogy segíthessünk a gyógyulásában. Nagyon szépen köszönjük mindenkinek, aki kilátogatott és jegyet váltott a mérkőzésre! Továbbá a támogatóknak is szeretnénk megköszönni a segítséget és a felajánlásokat. A HP cég lett a rendezvény és a gyűjtés fővédnöke, így Nekik … EWHL gyűjtő mérkőzés folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

Az EWHL csapat Noémiért játszik a hétvégén

Noémi most 5 éves, és sajnos SMA 1-es típusú izomsorvadásban szenved. Van egy gyógyszer, ami Neki rengeteget segítene, aminek a neve Spinraza (nusinersen). Magyarországon körülbelül 10 gyermek tudta ezt megkapni, ennyit támogat csak sajnos az Egészségbiztosítás, mert évente 68 millió forintba kerül egy gyermeknek. Noémi jelenleg óvodás, ahol gyógytornával és úszással tudják kicsit segíteni a … Az EWHL csapat Noémiért játszik a hétvégén folytatása

KMH-sok az Ifjúsági Olmpián is

Körülbelül egy hónappal ezelőtt zajlott le az Ifjúsági Olimpia jégkorong válogatója. Az eredmények nemrég lettek hivatalosak. Szerencsére örömhíreket kaptunk, miszerint több KMH-s játékosnak is sikerült kijutnia. A nagypályás jégkorong mellett a 2020-as Ifjúsági Olimpia programjában szerepel a 3×3-as jégkorong is, mint versenyszám, a játékosok ebbe a csapatba tudták kvalifikálni magukat. A lányok versenyét Gengeliczky Dorottya … KMH-sok az Ifjúsági Olmpián is folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Női U25-ös és U18-as válogatott a KMH nagy része

A héten a jégkorong életben a válogatottaké a főszerep. A szövetség által behívott játékosok nemzetközi tornákon vesznek részt, ahol készülhetnek a következő világbajnokságra, együtt edzhet kicsit a csapat. A játékosaink nagy része szerencsére a keret állandó tagjai, így mi is érdekeltek vagyunk a heti programban. Természetesen  tudósítani fogjuk a hét eseményeit. A Női U25-ös válogatott … Női U25-ös és U18-as válogatott a KMH nagy része folytatása

Hétvégi EWHL és DEBL sikerek

A hétvégén mind a DEBL mind az EWHL csapatunk két mérkőzést játszott. A DEBL csapat Szombaton és Vasárnap is hazai mérkőzést játszott.  Szombaton a Kitzbühel csapatát fogadták a lányok, ahol 2-0-ra sikerült nyerniük.  A lányok az első harmadban megszerezték a vezetést és a pontokat. A 7. percben Puskás Noémi talált az ellenfél hálójába, a 10. … Hétvégi EWHL és DEBL sikerek folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Nem kategorizált, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Strobl Lara megszerezte első EWHL gólját

Lara az Október 27-ei DEC Salzburg elleni mérkőzésen lőtte első EWHL gólját. Ennek emlékéül szolgál az a korong, amit megkapott nemrég. A héten Ő is tagja az U18-as válogatott keretnek, akik a Négy Nemzet tornán vesznek részt Olaszországban, reméljük ott is hasonló sikereket ér majd el. Elmesélte, milyen az EWHL-ben frissként játszani, milyen a csapat … Strobl Lara megszerezte első EWHL gólját folytatása

Újabb sikeres EWHL hétvége

A hétvégén ismét két mérkőzést játszottak le a lányok az EWHL keretein belül. Buszra szálltak, és egészen Ausztriáig és onnan Ljubljanáig utaztak, hogy megmérkőzhessenek Szombaton KEHV Lakers, Vasárnap pedig az Olimpija Ljubljana csapatával. Mindkét mérkőzésen nagyon szépen teljesítettek a lányok! A Lakers csapata ellen egy 0:6-os győzelmet szereztek, az ellenfélnek esélyt sem hagyva. A 21. … Újabb sikeres EWHL hétvége folytatása

Az FTC-hez látogattunk az OB1-ben

A tegnapi napon a lányok az OB1-es najnokság kereteink belül a Fradihoz látogattak. Nagyon szép, gólgazdag mérkőzést láthattunk ahol a lányok nagyon odatették magukat. Az első hamradban 8 gól született a KMH-s lányok ütőiből. A gólövők: 8. perc: Kaitlin Lowy 10. perc: Dabasi Réka 14. perc: Szick Dorka 15. perc: Sarah Steele 15. perc: Huszák … Az FTC-hez látogattunk az OB1-ben folytatása

A mai napon a Fradi csapatával játszunk az OB1-ben

A mai napon a lányokat az FTC csapata fogadja otthonában. A csapatok már korábban is találkoztak a jégen a szezonban, és eddig a lányok nagyon eredményesen tudtak szerepelni, így a mai napon is ebben reménykedünk. Időpont: 2019.10.22. Kedd Korongbedobás: 18:55 Ellenfél: FTC Helyszín: FTC sátras jégpálya Sok sikert lányok! Hajrá KMH!

OB1: újabb gyönyörű győzelem az FTC ellen

A tegnap napon az OB1-ben a lányok ismét az FTC csapatával találkoztak hazai pályán. Egy nagyon szép mérkőzést láthattunk, ahol ismét nem kímélték az ellenfél hálóját a lányok, és bombázták a gólokkal őket. A végeredmény 20-0 lett a KMH javára.  Az első harmadban nagyon erősen kezdtek a lányok, és a harmad végéig meg sem álltak. … OB1: újabb gyönyörű győzelem az FTC ellen folytatása