EWHL / OB I

Hétvégén sok mérkőzést játszottak a KMH-s csapatok

Legutóbbi hétvégén nagyon sok mérkőzést játszottak a csapataink mind itthon, mind idegenben. Ezeket a mérkőzéseket és azok eredményeit szedtük össze nektek. 03.19. Péntek OB II-es csapatunk pénteken játszotta le a dontő második mérkőzését dunaújvárosban, mint ahogy erről egy tegnapi cikkben be is számoltunk Nektek. Worm Angels-KMH 2-4 7-edjére is Magyar Bajnok az OBII-es csapatunk! Szintén … Hétvégén sok mérkőzést játszottak a KMH-s csapatok folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25, OB II, OB III, OB IV, U10 Mini, U14 Knights, U14 Warriors, U16 A csapat, U8 Hurricans | Leave a comment

A bajnokságoknak vége, teljes gőzzel készül a női válogatott

A bajnokságoknak előre láthatóan a végére értünk a női szezonban, így pedig a lányoknak semmi egyéb feladatuk nincs mint gőzerővel készülni a májusra eltolt Világbajnokságra. Ezt ezen a héten meg is kezdték. A tegnapi napon az erőnléti felmérésekkel töltötték a lányok a napot. Ma már jeges edzésük is volt, ahol a hétvégi mérkőzésekre készültek. A … A bajnokságoknak vége, teljes gőzzel készül a női válogatott folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt, Női DEBL / U25 | Leave a comment

Ezüstérmesek a Lányok a női OBI-ben!

A tegnapi napon került megrendezésre a női OB I-es bajnokság 3. döntője, ahol eldőlt a kupa sorsa. A lányok a párharcot ebben az évben is a MAC csapatával játszották a két nyert mérkőzésig tartó párharcot, és a döntő sorozat igen izgalmasra sikeredett. Először a MAc szerezte meg az első pontját, a második mérkőzésen pedig a … Ezüstérmesek a Lányok a női OBI-ben! folytatása

Posted in EWHL / OB I, Hírek, Kiemelt | Leave a comment

A második meccset hoztuk, holnap eldől, idén ki lesz a Magyar Bajnok!

A lányok a tegnapi napon lejátszották a második döntő mérkőzést az OBI-ben a MAC csapata ellen. Ez a keddi mérkőzéssel ellentétben sokkal egyszerűbb volt kívülről, hamar el tudtak húzni a lányok. A 7. percben Lara Escudero szerezte meg a csapatnak a vezetést. Ezután a 15. percben Lara tovább növelte a lányok előnyét. A 19. percben … A második meccset hoztuk, holnap eldől, idén ki lesz a Magyar Bajnok! folytatása

Az elsőn túl vagyunk, holnap már itt a második döntő – Női OB I

A mai napon játszották a csapatok az első női OB I-es döntőt, ahova az alapszakasz értelmében a MAC és a KMH csapata került be. Az első harmadban a MAc szerezte meg a vezetést. A 12. percben Rónai Alexandra gólaj volt a mérkőzés első találata. A második harmadban egyenlítettel a lányok. A 23. percben Huszák Alexandra … Az elsőn túl vagyunk, holnap már itt a második döntő – Női OB I folytatása

Az elsőt hoztuk, holnap jöhet a második döntő

A mai napon játszották a csapatok az első női OB I-es döntőt, ahova az alapszakasz értelmében a MAC és a KMH csapata került be. Az első harmadban a MAc szerezte meg a vezetést. A 12. percben Rónai Alexandra gólaj volt a mérkőzés első találata. A második harmadban egyenlítettel a lányok. A 23. percben Huszák Alexandra … Az elsőt hoztuk, holnap jöhet a második döntő folytatása

Női OBI – vége az alapszakasznak, kezdődnek a döntők

A lányok a tegnapi napon lejátszották a Női OBI utolsó alapszakasz mérkőzését a MAC csapatával. A 12. percben Kiss Alexandra szerezte meg a MAc csapatának a vezetést. A 15. percben Józsa Orsolya szerezte meg a hazai csapat második gólját. A 16. percben Gasparics Fanni 3:0-ra módosította az eredményt. A második harmadot is a MAC kezdte … Női OBI – vége az alapszakasznak, kezdődnek a döntők folytatása

Utolsó OB I alapszakasz mérkőzésünkre készülnek a lányok

A vasárnapi napon a lányok tovább menetelnek az OBI-es bajnokságban, most fogják lejátszani utolsó alapszakasz mérkőzésüket. Jelenleg a tabella élén az ellenfél, a MAC csapata van.  Így a győzelemmel a lányok beérhetik Őket és a gólkülönbség döntené el, ki is végez az alapszakasz első helyén. Az már biztos, hogy a döntő mérkőzéseket a két csapat … Utolsó OB I alapszakasz mérkőzésünkre készülnek a lányok folytatása

EWHL Final Four hétvégi összefoglaló

A hétvégén került megrendezésre az EWHL Final Four, ahol a KMH csapata mellett a szintén budapesti MAC, a szlovák SKP Bratislava és az osztráK Sabres Vienna csapata mérkőzött meg a bajnoki címért. A mi lányaink címvédőként vágtak neki a szezon elején a bajnokságnak azzal a reménnyel, hogy harmadszorra is elhozhatják a győztesnek járó trófeát. Erre … EWHL Final Four hétvégi összefoglaló folytatása

Posted in EWHL / OB I, Kiemelt | Leave a comment

Veretlenül zárták a lányok az EWHL alapszakaszt-interjú Mika Väärälä-val

Hétvégén EWHL csapatunk befejezte az alapszakaszt, ráadásul nem is akármilyen bravúrral. Egy újabb nem mindennapi teljesítmény volt az EWHL alapszakaszát veretlenül zárni! Mindeközben az is hivatalos lett, hogy az EWHL Négyesdöntője ezen a hétvégén (február 27-28.) a Tüskesátorban kerül megrendezésre, a KMH mellett a MAC, a Bratislava és a Sabres Vienna csapatai léphetnek jégre az EWHL … Veretlenül zárták a lányok az EWHL alapszakaszt-interjú Mika Väärälä-val folytatása