EWHL / OB I

EWHL: 7:3-ra győzött női csapatunk a Bécs ellen!

Szombaton a Bécs csapatát fogadtuk a Tüskecsarnokban az osztrák bázisú EWHL bajnokság keretein belül. Az előző szezonban mindkét együttes bejutott a Final Fourba, tehát az összecsapás igazi presztízs meccsnek számított. A találkozót magabiztos, 7:3-mas  győzelemmel zártuk! Már első percben megszereztük a vezetést; Averi Nooren lőtte a gólt Somogyi Vivien átadásából. Az ötödik percben Ungár Rebeka … EWHL: 7:3-ra győzött női csapatunk a Bécs ellen! folytatása

Posted in Kiemelt, Nem kategorizált, OB I Női | Leave a comment

Válogatott összetartásokon vettek részt női játékosaink

Mozgalmas napok állnak a KMH női játékosai mögött, ugyanis a múlt héten a felnőtt és az ifjúsági válogatott számára is összetartást szervezett a Magyar Jégkorong Szövetség. Az U18 ifjúsági női válogatottba nem kevesebb, mint nyolc KMH-s játékos kapott meghívást. Két felkészülési mérkőzést játszottak csütörtökön és pénteken a Jégpalotában a lengyel ifjúsági válogatott ellen. A csütörtöki … Válogatott összetartásokon vettek részt női játékosaink folytatása

Posted in Kiemelt, Nem kategorizált, Női OB II, Női WDT, OB I Női | Leave a comment

Dupla Hokiklub Budapest győzelem Németországban

Szombaton az Ingolstadt, vasárnap pedig a Memmingen vendégeként lépett pályára a Hokiklub Budapest női csapata az EWHL SuperCup-ban. Mindkét alkalommal a budapestiek diadalmaskodtak! Az Ingolstadt elleni szombati mérkőzésen a hazaiak szerezték meg a vezetést, ám a harmad vége előtt, a tizenkilencedik percben Averi Nooren egyenlített Somogyi Vivien passzából. A második játékrész 1:1-es állással folytatódhatott. A … Dupla Hokiklub Budapest győzelem Németországban folytatása

Posted in Kiemelt, OB I Női | Leave a comment

EWHL csapatunk közös felkészülése az Oulun Kärpät tagjaival

A Kanadai Magyar Hokiklub EWHL csapata intenzív felkészülésbe kezdett augusztusban, hogy az előző idény sikeres szereplését még inkább felül tudják múlni. Augusztus  7.-e és 11.-e között napi két jeges edzéssel, illetve száraz edzésekkel kezdték meg a munkát. A magas színvonalú edzésmunkát segítette, hogy a finn Oulun Kärpät hét játékosa, edzőjük, valamint a klub ügyvezető igazgatója … EWHL csapatunk közös felkészülése az Oulun Kärpät tagjaival folytatása

Magyar Kupa győztes női csapatunk!

Szombaton rendezték meg a Jégpalotában a 2017-es női Magyar Kupát. A mieink az elődöntőben az Angelst verték 25:0 arányban, majd a Gepárd ellen 12:1-re diadalmaskodva, magabiztosan zsebelték be a Kupát. A bajnok csapat tagjai: Tóth Enikő, Kerekes Kármen, Pál Vanda, Ungár Rebeka, Horváth Dominika, Horváth Tifani, Pintér Hanna, Dabasi Réka, Szamosfalvi Petra, Averi Nooren, Horváth … Magyar Kupa győztes női csapatunk! folytatása

Hibátlan mérleggel OB I bajnok női csapatunk

Múlthét csütörtök este lejátszotta utolsó mérkőzését egymással a Tüskesátorban a KMH Budapest és a MAC Budapest a női OB I bajnokságban. A találkozót követően egyből bajnokot is avattak; csapatunk hibátlan mérleggel, zsinórban harmadszor hódította el az első helyért járó kupát. Az utolsó összecsapás 9-1-es hazai sikert hozott. A 8. percben már 3-0-ra vezetettünk, amikor a vendégek első és … Hibátlan mérleggel OB I bajnok női csapatunk folytatása